Partneři

 

Tisport

Otevřená a proklientská sázkovka. Už třetí dekádu inovuje prostředí kurzového sázení. Podporuje moderní směry a projekty včetně esportů, u kterých nabízí také bohatou nabídku zahraničních i tuzemských turnajů a lig. Tipsport je dnes také silnou technologickou firmou s 95 % sázek uzavíraných online.

 

KFC

Restaurace KFC můžete najít ve více než 100 zemích a každý den je navštíví několik milionů zákazníků. Dnes je již těžko uvěřitelné, že v roce 1930, když Harland Sanders zakládal první restauraci KFC, měl pouze výjimečný recept na kuře a obrovskou víru, že bude mít úspěch. Od začátku jej doprovázelo také jedno pravidlo, kterému byl věrný a které později bezpodmínečně dodržoval: „V tom, co děláš, se maximálně angažuj a dělej to, jak nejlépe umíš!” Toto KFC provází do dnes a důkazem je například služba KFC rozvoz.

 

Big Shock!

V roce 2001 jsme spatřili světlo světa. Big Shock! je tím nejoblíbenějším energeťákem v Česku a pořád roste! Stejně tak roste i esport, a na ten je potřeba slušná dávka energie. Proto jsme nemohli zůstat stát stranou a vrhli jsme se do toho po hlavě. Nejen sexy design, spousta příchutí, sem tam nějaká limitka a skoro nonstop soutěž, ale teď už i COOL esport projekt Tipsport COOL liga. Protože my v Big Shock! víme, že dokud máš dostatek energie, hra nikdy nekončí. A proto jsme tady.

 

Samsung Odyssey

Společnost Samsung uplatňuje jednoduchou obchodní filozofii: věnovat svůj talent a technologie vytváření špičkových produktů a služeb, které přispívají k lepší celosvětové společnosti. Aby toho mohla společnost Samsung dosáhnout, klade na své lidi a technologie vysoké nároky. Podporuje také rozvíjející se projekty včetně esportů a právě to ji přivedlo k Tipsport COOL lize.

 

Komereční banka

Komerční banka je dlouholetým hrdým partnerem COOL ligy. Bližší informace o založení a výhodách studentského účtu G2  naleznete zde.

 

Hal3000

Společnost HAL3000 jistě znají všichni fanoušci esportů a technologií díky řadě stolních herních počítačů, které si díky svému výkonu a spolehlivosti vydobyly označení oficiální herní počítače Mistrovství ČR v PC hrách. HAL3000 podporuje rozlišené esportové a herní projekty a Tipsport COOL liga mezi nimi nesmí chybět.

 

Logitech

Logitech, švýcarská společnost specializující se na inovace a kvalitu, vyvíjí produkty a služby, které mají své nezaměnitelné místo v životech lidí. Byla založena v roce 1981 a rychle expandovala do Silicon Valley, a začala spojovat životy lidí prostřednictvím inovativních počítačových periferií a mnoha průmyslových prvotin, mimo jiné infračervené bezdrátové myši, trackballu ovládaného palcem, laserové myši a dalších. Tato společnost nesmí v Tipsport COOL lize chybět a periferie Logitech jsou oficiální periferie této ligy.

 

DXRacer

Světová jednička v oblasti herních židlí. Dobrý výkon každého hráče začíná u správného sezení. Každý, kdo si je tohoto vědom také ví, že DXRacer reprezentuje ty nejlepší herní židle s kvalitou ověřenou těmi nejpovolanějšími: hráči her, od profesionálů po casual hráče. Není tedy divu, že oficiální herní židle DXRacer používají ve studiu i naši komentátoři.

Děkujeme všem partnerům za podporu esportů v České republice a na Slovensku.

Partneři

Partneři

Tipsport Komerční banka KFC Samsung Odyssey Big Shock LogitechHAL3000DXRACER