Partneři

 

Tisport

Otevřená a proklientská sázkovka. Už třetí dekádu inovuje prostředí kurzového sázení. Podporuje moderní směry a projekty včetně esportů, u kterých nabízí také bohatou nabídku zahraničních i tuzemských turnajů a lig. Tipsport je dnes také silnou technologickou firmou s 95 % sázek uzavíraných online.

 

Datart

Kdo chce vítězit, ten nakupuje příslušenství na DATART.cz! Nabízí pestrou nabídku herního příslušenství, které nesmí chybět ve výbavě každého správného hráče – od kvalitních pohodlných sluchadel, které zachytí nejeden skvělý akční moment, po super rychlé herní myši, s nimiž nepadne žádná rána vedle. Nechybí ani nejnovější herní konzole a volanty pro milovníky rychlé jízdy. Zkrátka to nejlepší od specialisty na herní příslušenství.

 

Logitech

V rámci Tipsport COOL Ligy chceme spolupracovat s těmi nejlepšími. Proto jsme si jako partnera v oblasti herních periferií a příslušenství vybrali Logitech. Švýcarská společnost, která je na trhu od roku 1981, se stala předním výrobcem toho nekvalitnějšího herního příslušenství a v naší lize nesmí chybět!

 

Pringles

Není vše jen o skvělých výsledcích a vyhraných zápasech, občas to chce chillovat s přáteli, mrknout na stream, dát si něco na zub. POP! A přesně proto je partnerem Tipsport COOL Ligy také Pringles! Celosvětově oblíbený slaný snack je perfektním doplňkem diváckého zážitku a nesmí při sledování ligy rozhodně chybět.

 

Partners

Společnost Partners byla založena v roce 2007 s vizí změnit trh finančních služeb v České republice. Od té doby si získala důvěru půl milionu klientů. Je součástí finanční skupiny Partners, do které patří také investiční společnost PartnersInvest, nemovitostní fond Trigea, pojišťovna Simplea nabízející unikátní životní pojištění a nově také penzijní společnost Rentea. Skupina aktuálně připravuje projekt Partners Banky. Provozuje také úspěšné weby Peníze.cz, Finmag.cz a Heroine.cz.

 

HAL3000

Tradiční výrobce počítačů HAL3000 každoročně představuje oficiální herní sestavy Mistrovství ČR v počítačových hrách s pečlivě odladěnou konfigurací a exkluzivním vzhledem. Všechny naše stroje najdeš na HAL3000.cz a koupíš u více než 50 prodejců z celé ČR. Hraj jako vítěz!

 

Vodafone

Vodafone je druhý největší mobilní operátor na světě. Působí v 28 zemích pěti kontinentů. Aktuálně má skupina Vodafone 650 milionů zákazníků, při tržní hodnotě firmy 105,5 mld dolarů. Od roku 2016 aktivně podporuje domácí esportové prostředí. Vodafone se nejprve stal titulárním partnerem Mobilního mistrovství České republiky, ale od roku se 2019 stal titulárním partnerem počítačového mistrovství a v závislosti na něm také partnerem Tipsport COOL Ligy.

 

KFC

Odcházet od streamu pro nakoupit si jídlo může být neskutečná otrava. A přesně proto je partnerem Tipsport COOL Ligy také KFC, které ti přináší rozvoz tvých oblíbených kyblíků, kuřecích kousků, wrapů a dalších pokrmů. Vyber si na webu KFC.cz nebo si stáhni mobilní aplikaci pro Android a iOS, objednej na pár kliknutí a vychutnej si lahodnou porci kuřete přímo u streamu!

 

Big Shock

Big Shock! – První Big Shock! se na pultech obchodů objevil v roce 2003. Nezaměnitelný černo-žluto-červený brand a skvělá chuť z něj udělali jednu z nejžádanějších značek na poli energetických výrobků. I z toho důvodu nesmí chybět ani u Tipsport COOL Ligy a Mistrovství České republiky v počítačových hrách.

 

Dev1s

Mise DEV1S začíná výběrem kvalitních materiálů, technologických řešení, testováním či konzultací s profesionály a končí produkty, s kterými zažiješ pocit vítězství. Za každým produktem se skrývá víc než technické řešení. DEV1S posouvá tvoje schopnosti o pomyslnou úroveň výš. Kdyby nám šlo jen o ochranu zraku či tvoje pohodlí při hraní, doporučili bychom ti, abys omezil čas u PC nebo si třeba koupil měkký polštář pod zadek. My však víme, že tvým cílem je chuť po úspěchu a vítězství. Proto je partnerem Tipsport COOL Ligy právě DEV1S.

Děkujeme všem partnerům za podporu esportů v České republice a na Slovensku.

Partneři

Partneři

Tipsport Logitech HAL3000 Datart MČRpc.cz BigShock!