Aktuální pořadí

Pořadí 1. Tipsport COOL ligy

#
Název týmu
Tým
Zápasy
Z
Výhry
V
Výhry OT
VOT
Prohry OT
POT
Prohry
P
+/-
+/-
Body
B
1.Sampi Sampi22000+66
2.Enterprise Enterprise21100+135
3.Team Brute Team Brute30120-44
4.Dark Tigers Dark Tigers21001+23
5.CZC.eSuba CZC.eSuba2100103
6.eEriness MARVO eEriness MARVO2010102
7.Eclot Gaming Eclot Gaming30012-171
7.SINNERS SINNERS0000000

Pořadí 2. Tipsport COOL ligy

#
Název týmu
Tým
Zápasy
Z
Výhry
V
Výhry OT
VOT
Prohry OT
POT
Prohry
P
+/-
+/-
Body
B
1.Projekt F Projekt F22000+216
2.Gifted Gaming Gifted Gaming22000+166
3.Team Gravity Team Gravity22000+126
4.Universe Universe21001+13
5.DEFEATERS DEFEATERS21001-43
6.Online Vision Online Vision20002-110
7.BloodyDevils BloodyDevils20002-150
8.ValueSkins ValueSkins20002-200

Partneři

Partneři

Tipsport Komerční banka KFC Samsung Odyssey Big Shock LogitechHAL3000